SATANI ZÁPAS S BENAGEM NEZVLÁDLI

Satani jeli v 7.kole CHANCE futsal ligy do Zruče nad Sázavou navázat na předchozí výkony. Zápas však s domácím Benagem nezvládli a Benago zvítězilo jednoznačně 6:1.

Lépe však utkání rozehráli hosté. Kolmou přihrávku Junka tečoval za Sochůrkova záda Fitzel a Kladno vedlo 1:0. Jenže Benago zápas do přestávky otočilo. Nejprve po krásné akci vyrovnal Amrani, posléze si dvakrát vyhověli Lištván s Rodkem a Benago vedlo 3:1.

O osudu zápasu rozhodl úvod druhé půle, kdy dali domácí dvě slepené branky – 5:1. V poslední minutě ještě vyšperkoval výsledek utkání zručský Amrani. Benago tak porazilo satany 6:1.

„Nejsem spokojený, protože jsme dostali ten jeden gól. Dostali jsme ho díky špatné komunikaci mezi Agem a Štverim (Štverák),“ usmíval se trenér Benaga Beni Simitči a pak zvážněl: „Ale sranda stranou. Jsem spokojený, protože máme doma průměr pod jednu obdrženou branku na zápas. Vyhráli jsme a potřebuji, aby kluci dál hráli svým tempem a dobře bránili. Všech devět hráčů hrálo dobře a podílelo se na vysokém vítězství.“

Kladenský trenér Jakub Jiránek se po zápase chytal za hlavu: „Rozhodly naše hrozné chyby. Snad jsme si je vybrali na deset let dopředu. Stalo se to, co jsem nechtěl, aby se stalo. My jsme chybovali a Benago dávalo góly. Propadali jsme v rozehrávce i v individuálních věcech, to je to nejhorší.“

Poděkování patří opět fanouškům Satanů, kteří dorazili do Zruče v hojném počtu a po celý zápas, i za nepříznivého stavu, neustále fandili a snažili se Satany podpořit. DĚKUJEME!

autor: KV, Michal Pavlík

Foto od Michala Pavlíka ze zápasu ZDE
Sestřih branek ze zápasu ZDE

FC Benago Zruč n. S. – FK SAT-AN Kladno 6:1 (3:1)

Branky a nahrávky: 12. Amrani, 14. Brahimi (Rodek), 18. Rodek (Lištván), 21. vlastní, 22. Brahimi, 40. Amrani (Ramirez) – 7. Fitzel (Junek). Rozhodčí: Lasch – Rybka. ŽK: Amrani – Čurda. Diváci: 150.

Benago Zruč: Sochůrek (Bezstarosti) – A. Simitči, Rodek, Štverák, Lištván, Dvořák, Amrani, Ramirez, Salgado, Brahimi. Trenér Beni Simitči.

Kladno: Konečný (23. Tetour) – Čurda, Junek, Fitzel, Výborný, Abrham, Fujdiar, Trnka, Šnídl, Slavík, Jeřábek. Trenér Jakub Jiránek.